از جمله نیازهای مهم و اساسی شرکت‌های دانش‌بنیان، خدمات تسهیل‌کننده فرایند صادرات کالاها، مشاوره و آموزش شرکت‌ها در حوزه صادرات است. در راستای برطرف نمودن این نیازها، کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری در سال 1393 تاسیس شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. همچنین به منظور ارائه خدمات موثر و دارای کیفیت مطلوب و همچنین ایجاد ثروت برای جامعه از طریق صادرات محصولات فناورانه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به حمایت از خدمات این کریدور نموده است.

 صندوق پژوهش و فناوری گیلان به عنوان کارگزار کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری، خدمات گوناگون حمایتی را به شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و واسطه‌های صادراتی ارائه می‌نماید. از جمله این خدمات می‌توان به تبلیغات و اطلاع‌رسانی، مشاوره در حوزه‌های حقوقی و صادرات و واردات، قرارداد هوشمند و خدمات مالی و اداری اشاره کرد. شرکت‌های متقاضی دریافت حمایت‌ها و خدمات می‌توانند درخواست خود را از طریق پیشخوان ارباب رجوع ثبت نمایند. تمامی درخواست‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه سوالات متداول مراجعه نمایید. همچنین می‌توانید برای برقراری ارتباط از طریق صفحه تماس با ما اطلاعات تماس با صندوق را دریافت نمایید.